KS KORONA BRZEŹNICA
KS KORONA BRZEŹNICA - Terminarz-Wyniki Klasy B
KS KORONA BRZEŹNICA

adm

 

TERMINARZ KLASY B SENIORÓW 2011/2012
 
 
 
 
 
I
 
 
21.08
 
Polanka Nieszkowice
 
 
Victoria Słomka
 
 
 
 
11.00
 
 
 
 
 
GKS II Drwinia
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
 
Gryf Chronów
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
 
 
17.00
 
 
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
Ostrowianka
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
 
Górnik Siedlec
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
GOSiR-Novi
 
 
 
 
 
17.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
II
 
 
 
 
28.08
 
Husaria Łapczyca
 
 
Ostrowianka
 
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
Victoria Słomka
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
 
 
 
17.00
 
 
 
 
GOSiR-Novi
 
 
GKS II Drwinia
 
 
 
 
 
17.00
 
 
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
Górnik Siedlec
 
 
Gryf Chronów
 
 
 
 
 
11.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
III
 
 
 
 
4.09
 
Gryf Chronów
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
Górnik Siedlec
 
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
GKS II Drwinia
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
 
 
 
11.00
 
 
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
GOSiR-Novi
 
 
 
 
 
17.00
 
 
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
Promień Mikluszowice
 
 
 
 
 
17.00
 
 
 
 
Ostrowianka
 
 
Victoria Słomka
 
 
 
 
 
17.00
 
 
 
 
 
 
 
 
IV
 
 
11.09
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
Victoria Słomka
 
 
 
 
 
14.00
 
 
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
Ostrowianka
 
 
 
 
 
13.30
 
 
 
 
GOSiR-Novi
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
 
 
 
11.00
 
 
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
 
 
 
16.30
 
 
 
 
Górnik Siedlec
 
 
GKS II Drwinia
 
 
 
 
 
16.30
 
 
 
 
Gryf Chronów
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
 
 
 
11.00
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
18.09
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
 
 
 
16.30
 
 
 
 
GKS II Drwinia
 
 
Gryf Chronów
 
 
 
 
 
16.30
 
 
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
Górnik Siedlec
 
 
 
 
 
11.00
 
 
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
Polonia Wyżyce
 
 
 
 
 
11.00
 
 
 
 
Ostrowianka
 
 
GOSiR-Novi
 
 
 
 
 
16.30
 
 
 
 
Victoria Słomka
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
 
16.30
 
 
 
 
VI
 
 
25.09
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
13.00
 
 
 
GOSiR-Novi
 
 
Victoria Słomka
 
 
16.00
 
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
Ostrowianka
 
 
13.00
 
 
 
Górnik Siedlec
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
13.00
 
 
 
Gryf Chronów
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
16.00
 
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
GKS II Drwinia
 
 
16.00
 
 
 
 
VII
 
 
 
2.10
 
 
GKS II Drwinia
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
13.00
 
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
16.00
 
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
Gryf Chronów
 
 
11.00
 
 
 
Ostrowianka
 
 
Górnik Siedlec
 
 
13.00
 
 
 
Victoria Słomka
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
16.00
 
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
GOSiR-Novi
 
 
16.00
 
 
 
 
 
VIII
 
 
9.10
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
GOSiR-Novi
 
 
11.30
 
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
15.00
 
 
 
Górnik Siedlec
 
 
Victoria Słomka
 
 
11.00
 
 
6.11
 
 
Gryf Chronów
 
 
Ostrowianka
 
 
15.00
 
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
15.00
 
 
 
GKS II Drwinia
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
11.30
 
 
 
 
 
IX
 
 
16.10
 
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
11.00
 
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
GKS II Drwinia
 
 
14.30
 
 
 
Ostrowianka
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
14.30
 
 
 
Victoria Słomka
 
 
Gryf Chronów
 
 
11.30
 
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
Górnik Siedlec
 
 
11.00
 
 
 
GOSiR-Novi
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
14.30
 
 
 
 
 
 
X
 
 
23.10
 
 
Husaria Łapczyca
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
14.30
 
 
 
Górnik Siedlec
 
 
GOSiR-Novi
 
 
14.30
 
 
 
Gryf Chronów
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
11.00
 
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
Victoria Słomka
 
 
11,30
 
 
 
GKS II Drwinia
 
 
Ostrowianka
 
 
11.00
 
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
14.30
 
 
 
 
XI
 
 
30.10
 
 
 
 
 
Korona Brzeźnica
 
Husaria Łapczyca
 
 
14.00
 
 
 
Ostrowianka
 
 
Polanka Nieszkowice
 
 
11.00
 
 
 
Victoria Słomka
 
 
GKS II Drwinia
 
 
14.00
 
 
 
Promień Mikluszowice
 
 
Orzeł Cikowice
 
 
14.00
 
 
 
GOSiR-Novi
 
 
Gryf Chronów
 
 
11.00
 
 
 
Polonia Wyżyce
 
 
Górnik Siedlec
 
 
11.00
 
 


UWAGA: Drużyna Husaria Łapczyca rozgrywa mecze jako gospodarz na boisku w Smykowie, natomiast GKS II Drwinia na boisku w Świniarach.
Dzisiaj stronę odwiedziło 1 odwiedzający (9 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
KS KORONA BRZEŹNICA